Доставка

Ми здійснюємо доставку по всій території України, а так само з-за кордону.

Дані умови регулюють роботу Постачальника з Замовниками. Замовник здійснюючи online реєстрацію замовлення і / або покупку у Постачальника - погоджується з наведеними умовами. У разі незгоди з наведеними умовами Замовник має право відмовитися від розміщення замовлення. Оплата в Україні проводитиметься в гривнях за курсом, згідно виставленого рахунку. Термін поставки, названий на счёте- фактурі не є твердо встановленим, а вказує на можливу дату поставки. Тому недотримання можливого терміну поставки не є затримкою терміну поставки. Термін поставки може бути збільшений, в разі виникнення непередбачених і не залежать від Постачальника обставин. Постачальник не несе відповідальність за несвоєчасну доставку товару всередині України, що виникла з вини компанії-перевізника, а також за будь-які незручності, матеріальні і моральні збитки, що виникли із зазначеної причини.

Ми доставляємо запчастини по Україні кур'єрськими службами:

- Автолюкс
- Гюнсел
- Нічний експрес
- Багажний вагон
-  Нова Пошта
- Автобус
- Авто транс сервіс
- Ваш час
- Делівері
- Інтайм
- САТ
- Євро-Експрес

Гарантія

На будь-яку запчастину, куплену в нашому магазині, поширюється гарантія установленая виробником і відповідно до законів України.

ВАЖЛИВО! Для того щоб Ваша автозапчастин прослужила протягом всього рекомендованого терміну експлуатації або довше, довірте її установку тільки перевіреним фахівцям. Ми прекрасно розуміємо сучасні життєві реалії і поважаємо Ваше право користуватися послугами приватних СТО - у багатьох з них трудяться досвідчені автомеханіки, тому переконливо просимо звертатися тільки до професіоналів, які мають необхідний інструмент в автомайстерні, адже 99% інцидентів з фірмовими автозапчастинами виникає з двох причин: агресивне водіння і недбала установка.

Перелік запасних частин до автомобілів категорії "РАСХОДНІКІ", на які гарантія не поширюється і даний вид запчастин перевіряється на його цілісність і працездатність в момент отримання:

1. Лампочки розжарювання
2. Свічки запалювання
3. Свічки розжарювання
4. Запобіжники
5. Гальмівні колодки і накладки
6. Диск зчеплення (фрикційні накладки)
7. Фільтри масляні, повітряні, паливні
8. Щітки склоочисників
9. Контактна група замка запалювання

Якщо запчастини чи інший вид товару підлягає поверненню через його дефекту, і він уже встановлювався на автомобіль, Вам необхідно надати:

1. Висновок сервісної станції (Акт рекламації) про проведення робіт по установці даного товару на автомобіль клієнта і його непридатності або заводський брак;

2. Копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;

3. Копію ліцензії даного автосервісу на проведення робіт по установці цього виробу та обслуговування даного типу автомобіля;

4. Копію сертифікату відповідності на надання послуг, що надаються автосервісом;

5. Документ, що підтверджує факт придбання Товару у Продавця.

6. Заповнена Вами заяву на повернення.